Parazit

Dobrý den!
Mám problém s parazitem. Nevím jak se jmenuje a nevím na koho se mám obrátit, jak se toho problému zbavit a zjistit jméno parazitu. Odchytil jsem dva kusy do plastové uzavřené nádoby. Zhruba před dvěma měsíci jsem měl každé ráno štípnutí jak od komára a docela dost to pár dní svědělo, ale nevjenoval jsem tomu pozornost, protože komáři jsou u nás běžní, ale žádného jsem nenašel. Časem jsem našel sem tam takové malé zvířátko (mládě je bílé až prusvitné, větší je šedé a největší má oranžovo až hnědou barvu, tvar sezamového zrníčka, pohybuje se celkem rychle, neskáče, malé nejsou skoro ani vidět), které šlo zabít jen zmáčknutím mezi nehty. Vši vylučuji, na vlasech nic nemáme a klíště to taky nebude i když si jsou podobní. Včera jsem se ale dobře podíval a o kolo postele v ložnici jsem pozabíjel těch tvoru asi 30 kusu, ve vedlejším pokoji jsem je uviděl lést po počítači a stole. A štípancu mi pořádně přibylo, děti štípance nemají a žena asi jeden nebo dva. Je mi to trapné a nevím co mám dělat, nevím odkud se to vzalo. Nejsme žádní lidi co by žili ve špíně, prvidelně uklízíme.
Jedno podezdření mám, ale je nepodložené, začalo to v době co jsem v nemocnici dostal ortézu na nohu (byla použitá) a měl jsem pocit že mě kouše a štípance se oběvili právě na té noze, později na celém těle. Prosím o radu a děkuji předem.
E-mail: jan.syrucek@gmx.at

to je těžké, zkuste se podívat sem na oddíl Paraziti sající krev - http://www.skudci.com/na-cem-skodi
Mohly by to být štěnice....

je to štěnice domácí na 1000%

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.