Brouček ve skříních, nejde skoro videt.

Všem přeji příjemný den, potřebuji Vaši radu. Všimla jsem si, že mi na zemi ve skříni běhají malinkatý broučci, nejsou skoro vidět. Jelikož mají světle hnědou barvu, tak se na lině a na hnedé skříní lehce schovali. Snažila jsem se je vyfotit, ale jsou tak malý, že to ani foták nevezme. Bohužel jsem zjistila, že se hodně rozmnožili, tak nalezli i do oblečení zkrátka všude. Vše sem vyprala, umyla koupila sem různé dezinfekce, biolit a po 4 mytí jsem už zoufalá, jelikož každý den tam najdu nový..už naštěstí nejsou v oblečení, ale stále jsou na zemi, možná už nejsou živí ale ráda bych, alespoň tušila co to je. Drží se v rozích skříně a na krajích..Také lezou na oblečení... Na člověka nejdou, jelikož nemáme žádné pupínky a šli by radši naproti do postele, ale jsou opavdu jen v té skříni. Napadlo mě, že je skřín ze dřeva, jestli to nemůže být nějaký pojídač dřeva nebo může pojídat tu tkaninu...Ale na to se mi zdá opravdu malinký...Jinak plíseň v bytě nemáme. Je dva roky po celkové rekonstrukci.. Jestli koupit něco specialního či zavolat odborníkovi.. Opradu jsem už zoufalá.. Budu ráda za každou radu.. Podařilo se mi tím vymývaním počet snižit na minimum, ale stále tam něco je a to nechci..

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.