The black carpet beetle???!!!

Muze to byt tohle?:http://entnemdept.ufl.edu/creatures/fabric/black_carpet_beetle.htm
Jak jsem psala v předchozím prizpevku:
Brouk doma, pravdepodobne velke hnede svleky
Submitted by Anonym (bez ověření) on 1. February 2021 - 21:07
A pradepodobne z protiskuluzove podložky stoppfit z Ikea nebo z koberce(ten mam vsak jiz 2 roky a jen jsem vyměnila nefungujici plastovou protiskluzovou zavturo nevypranou flleacovou- ab Nasla jsem vcera jakoby bily tvrdý “květ” o dvou listkach a dnes tohle. Co by to mohlo byt? Kazdopadne je uz mrtvý...y to neklouzalo a drželo na plovoucí podlaze co nejlepe)
Podlozku jsem mela pod kobercem v pokoji i obyvaku. Vsude nacházím zlute slečny ccca 3-5mm a cerne trojúhelníkové svleky + tubusovy svlek velky 1,5cm. Ten bily květ jen bohuzel nevyfotila.
Brouk kalelbpo po zdech zluta jovinka ve tvaru cca 3cm kapky. Vse na fotkach + vzorky.
Pomuze mi prosim nekdo s určením? Jak mam zakonzervovat toho brouka? Mohlo to byt v vinskyh nudlich, ktere scvaknu svorkou? Ja jich totiz par svedla neuvarenych a je mi blbe - rozostrene vidění bolesti na prsou, prujem (oni se nevari jen přelijí horkou vodou) byla videt vajicka. Bohuzel par jich snedla i dcera, nez jsem na to prisla. kouknete na fotky!!! A prosim jak uvhovat brouka co nejlepe k určení a kdo by mi ho mohl osobne určit v okoli Hradce kralove/ rychnov?

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.