sviluška ovocá

dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli po postřiku( Omite )proti svilušce na rýbízu se může po dozrání ovoce konzumovat.

děkuji

Karbulová

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.