dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli po postřiku( Omite )proti svilušce na rýbízu se může po dozrání ovoce konzumovat.
děkuji
Karbulová
Více informací o možnostech formátování
sviluška ovocá
dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli po postřiku( Omite )proti svilušce na rýbízu se může po dozrání ovoce konzumovat.
děkuji
Karbulová