svilušky

dobry den chtel bych se zeptat na rostlinach se mi objevili svilušky rostliny jsou male do 30 cm a umirat zacli pomerne rychle listy zloutnou krouti se a umiraji a na novych vyhoncich taktez ....koupil sem pripravek BIOOL na bázi řepkového oleje ..maji rostliny jeste nejakou šanci přežít??, dekuji za odpověd

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.