Pilous černý

Dobrý den, asi v mouce jsem si domů donesla pilouse (alespoň si myslím, že je to on). Jsou to asi 4r. Měla jsem je všude, vše jsem probrala a vyhodila i to kde jsem našla jen jednoho: mouku, rýži, těstoviny,sušenky, piškoty. Spíž i skříňku (mám jídlo na dvou místech a všude se mi objevil) jsem vystříkala a vše co šlo jsem dala do igelitu nebo plastových obalů. A myslela jsem, že budu mít klid. Po nákupu mouky (už jsem nekupovala zásoby, jak jsem byla zvyklá) jsem ji nejdříve dala na 2dny do mrazáku, pak přesila a dala do plastových krabiček. Myslela jsem, že mám klid....bohužel jen chvíli. Jednou jsem je našla v igelit. sáčku, kde jsem měla tvrdé rohlíky na strouhanku, pak jsem vytáhlá ruční mlýnek na strouhanku a našla jsem je tam. A nakonec jsem na Vánoce vytáhla formičky a našla jsem je tam....Hrůza děs. Pak byl zase chvíli klid. Pak si syn koupil vločky, otevřel je a nepřesypal a za pár dní vyváděl, že se tam něco hýbe, zase tam byli, vše jsem opět vyčistila, přebrala, vystříkala raidem. Koupila jsem si i nějaké náplasti, které jsem nalepila do skříňky i do spíže. A nic. Někde jsem se dočetla, že jsou vhodné snítky bazalky, všude jsem je dávala, vyměňovala, zase pomohlo jen chvíli. Připadá mi, že jen vyklízím, přebírám likviduji a nic... V loni před Vánocemi jsme zrušili starou spíž a nechali si udělat novou. Radovala jsem se, že budu mít klid.... V létě jsem je opět našla. Teď jsem otevřela zavřené piškoty a byli tam..... Každé třetí Vánoce jsem bojovala s mravenci (faraóni v paneláku) šílela jsem z toho, ale zjišťuji, že pilousi jsou mnohem horší... prosím, jak se dají zlikvidovat ve spíži na trvalo? Děkuji za odpověď.Petra

Dobrý den, tohle není práce pro poradnu, ale pro odbornou firmu. Oni budou znát vhodný postup lépe než my amatéři, kteří tu a tam poznají nějakého broučka.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Comment Upload
Můžete nahrát obrázek
Files must be less than 64 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png.